5,0 (0)

Bruder Land Rover Arazi Aracı & Kar Aracı

BRU/2594

  Tükendi!  

Çocuklara mükemmel bir şantiye deneyimi yaşatmak için birbirinden eğlenceli ve oldukça gerçekçi oyuncaklar tasarlayan Bruder’in oyuncakları oldukça heyecan verici!

  • Gerçek modelin birebir kopyası olan 1:16 ölçekli Bruder Land Rover Arazi Aracı & Kar Aracı katlanabilir dış aynalara, şeffaf ön camlara ve fonksiyonel direksiyona sahip.
  • Süspansiyonu sayesinde sarsılmaları minimuma indiren Bruder Land Rover Arazi Aracı’nın tekerleklerini sağa sola çevirmek için direksiyonu kullanmak ve kapıların yanı sıra kaputu da açabiliyor olmak gerçekten de çok fazla heyecan verici. Üstelik ve daha başka fonksiyonel özellik, keşfetmen için seni bekliyor.
  • Oyun setinin içerisinde yer alan kar aracını da ister jeep ile birlikte kullan istersen de tamamen bağımsız olarak yoluna devam et. Üstelik oyun setinin içinde bir de B World adam figürü yer alıyor.
  • Sağlığa zararsız malzemeden üretilen ve mükemmel zamanlar geçirebilmen için tasarlanan Bruder Land Rover Arazi Aracı & Kar Aracı 4 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımına uygundur.

Benzer Ürünler