Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 6

FUN/22505-6

79,90 TL 69,90 TL
%13İndirimli
9 X 8,49 taksit seçenekleri ile
Yorum (0) | Yorum Yap

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

Dünya büyük tehdit altında! Çünkü Fungus Amungus tehlikesi tüm dünyayı ele geçirmek üzere!

  • Bu istilaya acilen dur demezsen ortaya çok kötü sonuçlar çıkabilir. Laboratuvardan kaçan bu çılgın mikroplar akıl almaz biçimde hızlı yayılıyor ve eğer elini çabuk tutmazsan hem dünya hem de insanlık için çok geç olabilir.
  • Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 6’nın içindeki 5 farklı figür var ve bir tanesi gizli! Fungus’lardan gizli ve sürpriz olanı paketi açmadan göremezsin! (Paketin içerisinde 1 tanesi sürpriz figür olmak üzere toplamda 5 adet Fungus bulunuyor.)
  • Fungus Amungus’ların sürprizleri bu kadar da değil! Paketi açtığında fotoğrafta görünenden çok daha farklı renklerle karşılaşırsan hiç şaşırma olur mu? Bu işte hiçbir yanlışlık yok aksine bu durum mikropların sana oynadığı küçük bir oyundan ibaret! (Paket içerisindeki figürlerin modelleri aynıdır ancak bazıları farklı renklere sahiptir.)
  • Tehlikeli mikropları en hızlı zamanda yakalayarak zehirli haznenin içine koy ve onları, sert hareketlerle haznenin içinde ezerek yok etmeye çalış! (Zehirli Hazne ayrı olarak satılmaktadır.) Bu görevin çok zorlu bir görev olduğunu sakın unutma! Çünkü mikroplar neredeyse ele yapışacak kadar vıcık vıcık ve inanılmaz biçimde derecede yumuşaklar! Ayrıca onları ne kadar ezersen ez hazneden çıktıklarında hiç ezilmemiş gibi oluyorlar!
  • Yer altında bir laboratuvarda yapılan bir inceleme sırasında üreyen ve laboratuvar ortamında sürekli maruz kaldıkları testlerden, hiç durmadan ezilip büzülmekten sıkıldıkları için laboratuvardan kaçan Fungus Amungus’lar 100’den fazla çeşide sahip ve dünyanın her yerinde gizlenebiliyorlar.
  • Dünyayı yedi farklı tür Fungus Amungus’un istilasından kurtarmak için hazır mısın? Tropical, Body, Friendly, Digital Fungus Amungus Foodie, Wild ve Oozey! Fungus’ların hepsi ile başa çıkmak seni çok zorlayacak gibi görünüyor!
  • Dünyayı, mikrop istilasından ancak senin gibi güçlü süper kahramanlar kurtarabilir!
  • Yapış yapış ve aşırı biçimde tiksindirici mikropların en nefret ettiği şeyler neler, hiç düşündün mü? Tabii ki de temizlik, çamaşır makinesi ve onları laboratuvardayken de imha etmeyi kendisine misyon edinen Bio- Busters!
  • 4-9 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 6 içeriğinde sağlığa zararlı maddeler ve gıda bulundurmamaktadır.