Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 4

FUN/22505-4

79,90 TL 69,90 TL
%13İndirimli
9 X 8,49 taksit seçenekleri ile
Yorum (0) | Yorum Yap

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

Laboratuvardan kaçan Fungus Amungus tüm dünyayı istila etmek için tüm güçleri ile çalışıyor!

  • Bu korkunç istilaya acilen dur demelisin. Çünkü bu çılgın mikroplar büyük bir hızla yayılıyor ve müdahale etmezsen her şey çok kötü olabilir!
  • Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 4’ün içindeki 1 adedi gizli toplamda 5 farklı figür bulunuyor! Gizli ve sürpriz olan Fungus’u, paketin içinde saklanıyor! (Paketin içerisinde 1 tanesi sürpriz figür olmak üzere toplamda 5 adet Fungus bulunuyor.)
  • Laboratuvar mikroplarının sürprizleri bu kadar da değil! Paket eline ulaştığında fotoğrafta görünenden farklı renge sahip Fungus’larla karşılaşma ihtimalin oldukça yüksek! Her şey yolunda ilerliyor, bu yalnızca mikropların sana oynadığı ufak bir oyundan ibaret! (Paket içerisindeki figürlerin modelleri aynıdır ancak bazıları farklı renklere sahiptir.)
  • Fungus’ları hızlıca yakalamalı ve zehirli haznenin içinde sıkıştırmalısın! Artık dünyayı onların elinden kurtarma zamanı! Fungus’ları zehirli haznenin içinde tüm gücünle ez! (Zehirli Hazne ayrı olarak satılmaktadır.) Görev başındayken ne kadar zorlu bir iş yaptığını sakın ama sakın unutma! Çünkü mikroplar vıcık vıcık ve yumuşaklar. Onları yakalamak gerçekten de zor! Üstelik onları ne kadar ezersen ez, hazneden çıktıklarında eski hallerine geri dönüyorlar!
  • Yer altında bir laboratuvarda, insanlar tarafından yapılan bir deney esnasında türeyen ve laboratuvardaki incelemelerden ve sürekli ezilip büzülmekten bunaldıkları laboratuvardan kaçan Fungus’lar 100’den fazla çeşide sahip. Onlarla aklına gelen ya da gelmeyen her yerde karşılaşman an meselesi çünkü her biri çok başarılı bir şekilde gizlenebiliyor.
  • Dünyamızı yedi farklı tür mikrobun istilasından kurtarma görevi için hazırsan seni Fungus Amungus türleri ile tanıştırmanın zamanı geldi: Digital Foodie, Wild, Tropical, Body, Friendly ve Oozey Fungus Amungus! Fungus’ların hepsi ile başa çıkmak seni çok zorlayacak!
  • Dünyayı ele geçirmek için var gücü ile çalışan bu sürü ile ancak sen ve senin gibi güçlü süper kahramanlar mücadele edebilir!
  • Yapış yapış ve tiksindirici mikropların en çok nelerden nefret ettiğini daha önce düşündün mü? Tahmin etmek o kadar da zor değil! Temizlik, çamaşır makinesi ve onları laboratuvardayken bile yok etmeye uğraşan Bio- Busters!
  • Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 4 4-9 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanmıştır. Ürünlerin içeriğinde sağlığa zararlı maddeler ve gıda bulunmamaktadır.