Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 2

FUN/22505-2

79,90 TL 69,90 TL
%13İndirimli
9 X 8,49 taksit seçenekleri ile
Yorum (0) | Yorum Yap

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

Tüm dünyayı ele geçirmek için laboratuvardan kaçan Fungus Amungus’lar ile başımız belada.

  • İstilaya durdurma görevi senin! Dikkatli olmak zorundasın çünkü mikroplar çok hızlı yayılıyorlar ve elini çabuk tutmazsan tüm dünyada Fungus Hâkimiyeti kurabilirler!
  • Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 2’nin içinde 1tanesi gizli toplamda 5 farklı figür var! Gizli olan Fungus, senin onu bulman için paketin içine gizlenmiş! (Paketin içerisinde 1 tanesi sürpriz figür olmak üzere toplamda 5 adet Fungus bulunuyor.)
  • Çılgın Fungus’ları sürprizleri tabii ki de bitmedi! Paketi, eline aldığında fotoğrafta gördüğünden farklı renklere sahip Fungus’larla karşılaşman Fungus Amungus dünyasında en normal kabul edilen şeylerinden biri! Ortada hiçbir problem yok, bu sadece laboratuvardan kaçan çılgın mikropların sana oynadığı ufacık bir oyun! (Paket içerisindeki figürlerin modelleri aynıdır ancak bazıları farklı renklere sahiptir.)
  • Fungus’ları yakalamak için müthiş bir hızla çalışsan iyi edersin! Onları yakalar yakalamaz da zehirli haznenin içinde sıkıştırarak sert bir biçimde ez! (Zehirli Hazne ayrı olarak satılmaktadır.) Görevin çok zor ve oldukça tehlikeli! Çünkü vıcık vıcık ve çok yumuşak mikropları yakalamak sandığından daha da zor! Üstelik onları zehirli haznede ne kadar ezersen ez hazneden çıktıklarında eski formlarına dönüşüyorlar!
  • İnsanların yer altındaki laboratuvarda yürütmeye çalıştıkları gizli bir deney sırasında türeyen ve laboratuvardaki incelemelerden ve sürekli ezilip büzülmekten, sağa sola çekilmekten sıkıldıkları için buldukları ilk fırsatta laboratuvardan kaçan Fungus’lar 100’den fazla çeşide sahip! Üstelik onlarla her ana her yerde karşılaşabilirsin de! Çünkü hepsi çok başarılı bir biçimde saklanabilme yeteneğine sahip…
  • Yedi değişik türden mikrop istilasından dünyamızı kurtarma görevi için seni Fungus Amungus türleri ile tanıştırma vakti geldi: Foodie, Wild, Body, Friendly, Tropical, Digital ve Oozey Fungus Amungus! Fungus’larla uğraşmak senin için çok yorucu olacak!
  • Dünyayı Fungus istilasından, ancak sen ve senin gibi güçlü kahramanlar kurtarabilir!
  • Süper yapışkan ve tiksinç bu mikropların en çok nelerden nefret ettiğini hakkında bilgin var mı? Tabii ki de; temizlik, çamaşır makinesi ve onları laboratuvarda oldukları zamanlarda bile yok etmek için var gücü ile çalışan Bio- Busters!
  • 4-9 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımına uygun olan Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 2’nin içeriğinde sağlığa zararlı maddeler ve gıda bulunmamaktadır.