5,0 (0)

Fisher-Price Kelebekli Rüyalar Dönence

MAT/CDN41

1.799,99 TL

1 saat 1 dakika 1 saniye İçinde kargoya verilecektir !
Güvenli Alışveriş
İade Garantisi
1 Gün İçinde
Aynı Gün Kargo

Bu dönence bebeğinizi sevimli kelebekler, yıldızlara benzeyen ışıklar, müzikler, anne karnı sesleri ve doğa sesleriyle sarar.Kelebekli Rüyalar Dönence’yi, bebeğinizin gelişimine göre ayarlayabilirsiniz. Bu dönenceyi, başlangıçta bir beşik dönencesi olarak kullanabilirsiniz. Bu modda dönence yıldızlara benzeyen ışıklarıyla bebeğinize güzel bir ışık gösterisi yapar ve 3 rahatlatıcı müzik modunu kullanımınıza sunar. Bebeğiniz biraz büyüyünce bu dönenceyi bir masaüstü projektörü olarak beşik dışında da bebeğinizi rahatlatmak için kullanabilirsiniz. Dönenceyi bebek arabanıza bağlayarak gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Beşik dönencesi üzerindeki üç yumuşak kelebek oyuncak bebeğinizi sakinleştirir, rahatlatır ve eğlendirir. Kelebekler bebeğin baş üstünde hafifçe hareket eder ve tavanda, duvarlarda gözü yormayan yumuşak bir ışık gösterisi başlar. Dönence bu şekilde bebeğinizi, görsel becerilerini geliştirmeye yardımcı olan ve sakinleştiren görüntülerle sarar. Üç ses moduyla bu dönencenin toplamda 30 dakika süren bir ninni, anne karnı sesleri ve sakinleştirici doğa sesleri koleksiyonu bulunur. Dönencenin uzaktan kumandası, kapı koluna asılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece bu pratik özellikteki kumandayı kullanarak kolayca ve bebeğinizi rahatsız etmeden dönenceyi durdurup tekrar başlatabilir, projeksiyonu ve sesi kolayca açıp kapatabilirsiniz. Bebeğiniz biraz daha büyüdüğünde, Kelebekli Rüyalar Dönence’yi masa üstünde veya bebek arabasına bağlayarak kullanabilirsiniz. Dönenceyi bebek arabanızın güneşliğine takın ve yanınızda istediğiniz yere taşıyın!

  • 0-5 ay dönemi için müzikli, otomatik bir beşik projeksiyonu ve dönence
  • Yıldızları andıran ışık gösterisi tavana ve duvarlara yansır.
  • Üç ses moduyla bu dönencenin toplamda 30 dakika süren bir ninni, anne karnı sesleri ve sakinleştirici doğa sesleri koleksiyonu bulunur.
  • Üç yumuşak, sevimli ve gülümseyen kelebek bebeğinizi sakinleştirmeye, rahatlatmaya ve eğlendirmeye yardımcı olur.
  • Uzaktan kumandayla dönence hareketini, ışık gösterisini ve toplamda 30 dakika süren sesleri ve müzikleri etkileştirebilirsiniz.
  • Bu dönenceyi bebeğiniz biraz büyüdüğünde, bir masa üstünde veya bebek arabanıza bağlayarak kullanabilirsiniz.
  • Bağlanıp çıkarılabilen özellikteki dönenceyi, bebek arabanızın güneşliğine kolayca takabilirsiniz.
  • Yaş Sınırı: 0+ Bu dönenceyi, doğumdan 5. aya kadar beşik dönencesi olarak kullanabilirsiniz.

Bebeğiniz için üç kat eğlence, sizin için üç farklı kullanım imkanı!Fisher-Price Kelebekli Rüyalar Dönence’yi bir beşik dönencesi olarak kullandığınızda dönence; ışık gösterisi, baş üstünde dönen üç kelebek ve yaklaşık olarak 30 dakika boyunca rahatlatıcı müzik ve sesler çalan üç müzik moduyla bebeğinizi uyku saatinde rahatlatmanıza yardımcı olur. Uzaktan kumanda bu özellikleri bebeğinizi rahatsız etmeden başlatmanızı ve durdurmanızı sağlar. Bebeğiniz büyüdüğünde, bu dönenceyi bir masaüstü müzikli projektör olarak da kullanabilirsiniz. Bu dönenceyi herhangi bir bebek arabasının güneşliğine bağlayabilirsiniz. Böylece bebeğiniz, birlikte nereye giderseniz gidin tatlı arkadaşlarının tanıdık sevimli yüzlerini görür.

Bu ürün bebeğinizin gelişimine destek olur.Bu dönenceyle bebeğinizin rahatlamasını ve eğlenmesini sağlarken aynı zamanda önemli becerilerinin gelişmesine yardımcı olursunuz. Sevimli, dönen kelebek oyuncaklar bebeğinizin gözle takip etme ve görme becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. Yumuşak müzikler ve sesler, bebeğinizin işitme ve dinleme becerilerini harekete geçirip kullanmasına yardımcı olur. Renkli ve sevimli karakterler ile göz yormayan yumuşak ışıklar bebeğinizin kendini rahat ve güvende hissetmesini sağlar.

Tatlı rüyalar küçük bebek!Yıldızları andıran ışık gösterisi, hafif sesler, yumuşak müzikler ve baş üstünde dönen sevimli kelebek oyuncaklar bebeğinizin sakinleşmesine ve uyku zamanının geldiğini anlamasına yardımcı olur. Tüm bu sakinleştirici özellikler, bebeğiniz için tutarlı ve düzenli bir uyku rutini yaratmanıza yardımcı olur.