5,0 (0)

Fisher-Price Hipopotam Projektör

MAT/CGN86

  Tükendi!  

Masa veya şifonyer üstüne yerleştirerek kolayca kullanabileceğiniz bu hipopotam projektör bulunduğu odayı yıldızlı ışık gösterisi, 30 dakika süren sakinleştirici ninni, doğa sesleri veya anne karnı sesleriyle sararak bebeğinizi sakinleştirmenize yardımcı olur. Sevimli hipopotamın oluşturduğu bu rahatlatıcı ambiyans sayesinde bebeğiniz kısa bir süre içerisinde uykuya dalar.

  • Bu hipopotamı projektör olarak kullanacağınız zaman onu şifonyer üzerine yerleştirin. Hipopotam arkasındaki kubbe sayesinde tüm odayı kaplayan yıldızlı bir ışık gösterisi yapar.
  • Üç farklı ses moduyla bu projektör toplamda 30 dakika süren ninni, anne karnı sesleri ve doğa sesleri çalar.
  • Peluş dokulu hipopotamın baş ve bacak kısımları yumuşacıktır.
  • Sevimli hipopotam ister evde ister dışarıda, bebeğiniz için rahatlatıcı ve sakinleştirici bir uyku rutini oluşturmanıza yardımcı olur.
  • Yıldızlı ışık gösterisi, sakinleştirici sesler ve yumuşak peluş bebeğinizin sakinleşerek tatlı bir uykuya dalmasına yardımcı olur.
  • Büyüleyici yıldızlı ışık gösterisi bebeğinizin odasının tavan ve duvarlarını kaplarken, sakinleştirici müzik ve sesler odanın havasını değiştirir. Bebeğinizin dinlenme vakti geldiğinde hipopotamın yumuşak peluştan olan baş ve bacakları projeksiyonun sunduğu rahatlatıcı etkiyi kat kat arttırır. İster evde ister dışarıda olun, bebeğiniz bu sevimli arkadaşın yardımıyla kısa bir sürede uykuya dalar.
  • Hipopotam Projektör yıldızlı projeksiyonu, 30 dakika süren rahatlatıcı müziği ve sesleri ile bebeğinizi evde veya gittiğiniz her yerde sakinleştirmenize yardımcı olur.

Sevimli hipopotamı bebeğinizin her yaş ve gelişim aşamasında güvenle kullanabilirsiniz.Uyku vakti geldiğinde hafif müzik ve sesler bebeğinizin kendisini rahat ve güvende hissetmesine yardımcı olur. Hipopotamın yumuşak dokuları bebeğinizin duyularının güçlenmesine yardımcı olur. Bu sevimli hipopotam arkadaş her yere oturabilir. Bu sayede beşik çağı geçse bile hipopotamı istediğiniz yere yerleştirerek rahatlatıcı etkisinden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

İyi geceler tatlı bebek! Sevimli hipopotamın yardımıyla bebeğiniz için rahat ve stressiz bir uyku rutini oluşturun.Rahatlatıcı müzik ve sesleri olan bu sevimli hipopotam, bebeğinizin uyku vaktinin geldiğini anlamasına yardımcı olur.


Benzer Ürünler