5,0 (0)

Fisher-Price Eğitici Köpekçik (Türkçe)

MAT/CJV63

  Tükendi!  

İşte yepyeni Eğitici Köpekçik! Eğitici Köpekçik artık Yaşa Göre Gelişim özelliğine sahip. Bu sayede anne bebeği için uygun olan seviyeyi seçebiliyor.

Öğretilenler ve içerik bebeğin gelişimine uygun şekilde değişiyor. Eğitici Köpekçik bebeği eğlendirir, bebeğe her gün yeni şeyler öğretir ve bebeği oyun oynamaya teşvik eder. Bebek Eğitici Köpekçik’in etkileşim noktalarından birine dokunduğunda Eğitici Köpekçik konuşmaya başlar.

İlk kelimeler, cümleler ve şarkılar ile bebeğe renkleri, alfabeyi, sayıları, vücudun bölümlerini, zıt anlamlıları öğretir. Erken dil gelişimini destekler. Eğitici Köpekçik 3 adet AA pil ile çalışır.

Smart Stages (Yaşa Göre Gelişim) Teknolojisi

Seviye 1: Keşfetme 6 ay ve üzeri

İlk kelimeler ve sesler bebeğin merak duygusunu uyandırır ve bebeği keşfetmeye yöneltir.

Seviye 2: Teşvik etme 12 ay ve üzeri

Bebeği sorular ve basit talimatlar ile oyuna teşvik eder.

Seviye 3: Taklit etme 18 ay ve üzeri

Taklit oyunları ile bebeğin hayal gücünü geliştirmesine yardımcı olur.

Eğitici Köpekçik, bebeğinizin gelişimine ve büyümesine yardımcı olur. Şarkılar, cümleler ve sesler bebeğinize vücudun bölümlerini, harfleri, renkleri, sayı saymayı ve çok daha fazlasını öğretir. Eğlenceli cümleler; bebeğinizden kendi kulaklarını, göbeğini ve kalbini bulmasını isteyerek oyunu düşünme becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. Bebeğinizin yaptıkları için ödül olarak çalan şarkılar, bebeğinizin sebep-sonuç ilişkisini öğrenmesine yardımcı olur.

Bebeğinizle daha çok oyun oynayın. Bebeğiniz büyürken onu oyun oynamaya teşvik etmeye devam edin. Bebeğinize "Kulaklarını bulabilir misin?" ve "Senin gözlerin ne renk?" gibi sorular sorun.

 


Benzer Ürünler