5,0 (0)

Fisher-Price Eğitici Köpekçiğin Sayı Sayma Kitabı Türkçe

MAT/CJW71

  Tükendi!  

En sevilen Eğlen ve Öğren karakterleri bebeğinize sayı saymayı öğretiyor!

Eğitici Köpekçiğin Sayı Sayma Kitabı ile bebeğinizin en çok sevdiği Eğlen ve Öğren karakterleri, bebeğinize 1’den 10’a kadar saymayı öğretir. Bebeğiniz Eğitici Köpek’in hikayelerini duymak için sayfaları çevirir ve bu aktivite bebeğinizi gördüğü farklı objeleri saymaya teşvik eder. Bu aktivite sırasında bebeğiniz, güneş butonuna basarak güneşin ışıklarının yanmasını ve ışıkların hikaye eşliğinde yanıp sönmesini izleyebilir.

  • Bu sevimli kitapta, en çok sevdiğiniz Eğlen ve Öğren karakterlerini göreceksiniz.
  • Bu kitap, bebeğinize 1’den 10’a kadar saymayı ve objeleri birbiriyle ilişkilendirmeyi öğretir.
  • Işıklı güneş ve eğlenceli sesler!
  • Kolayca çevrilen sayfalar, bebeğinizin ince motor becerilerini geliştirmesine yardımcı olur.
  • Bu kitap, bebeğinizin sebep-sonuç ilişkisini kavramasına yardımcı olur.
  • Bu oyuncak iki adet AA pille çalışır.
  • Yaş Sınırı: 6 - 36 Ay

Öğrenmeyi eğlenceli hale getiren Eğitici Köpekçik’e güvenebilirsiniz. Bebeğiniz Eğitici Köpekçik ve diğer sevimli Eğlen ve Öğren karakterleriyle gün boyu oynayarak yeni şeyler öğrenir. Bu kitap bebeğiniz için eğlence ve macera dolu bir dünya sunar. Bebeğiniz oyun oynarken sayıları, sayı saymayı ve günlük hayatın bir parçası olan nesnelerin adlarını öğrenir. Bebeğiniz güneş butonuna bastığında, güneşin ışıkları yanar ve hikaye boyunca ışıklar yanıp söner. Bu sevimli güneş yanıp sönerken bebeğiniz çok eğlenir. Kitabın sayfalarını bebeğiniz kolayca kavrar ve çevirebilir.

Bebeğinizin gelişiminde yeni bir sayfa açın! Bu heyecan verici hikaye kitabı bebeğinizin sayıları, nesneleri ve renkleri eğlenceli ve interaktif bir şekilde öğrenmesine yardımcı olur. Bebeğiniz nesneleri parmağıyla işaret ederken ve kitabın sayfalarını çevirirken ince motor becerileri ile el-göz koordinasyonu devreye girer ve bu becerileri gelişir. Güneşin ışıklarının yanması ve yanıp sönmesi için güneşe basmak, bebeğinizin düşünme becerilerini geliştirmesine ve sebep-sonuç ilişkisini öğrenmesine yardımcı olur.

Bebeğiniz büyüdükçe hikaye devam eder Bebeğiniz kitaba alışmaya başladıkça ondan sayabilecek nesneler bulmasını isteyebilirsiniz veya işaret ettiğiniz renklerin adını söylemesini isteyebilirsiniz.

 


Benzer Ürünler