5,0 (0)

Bruder Caterpillar Teleskopik Kepçeli İş Makinası

BRU/2141

  Tükendi!  

Çocuklara mükemmel bir şantiye deneyimi yaşatmak için birbirinden eğlenceli ve oldukça gerçekçi oyuncaklar tasarlayan Bruder’in oyuncakları oldukça heyecan verici!

  • Gerçek modelin birebir kopyası olan 1:16 ölçekli Bruder Caterpillar Teleskopik Kepçeli İş Makinası dış aynalara, yüksek kalite polikarbonattan yapılan şeffaf ön camlara ve fonksiyonel direksiyona sahip.
  • Tekerlekleri hareket ettirebilmek için araç kabininin yanındaki kolu çevirerek tekerleklere yön verebilir dilediğin zamanda da motor kısmını inceleyebilirsin.
  • Bruder Caterpillar Teleskopik Kepçeli İş Makinası’nın üzerinde yer alan kolu çevirerek yukarı aşağı hareket ettirmek çok eğlenceli. Yandaki düğme ise kelepçeli kısmı uzatmak için kullanabilirsin. Üstelik daha birçok eğlenceli ve şaşırtıcı fonksiyonel özellik, keşfetmen için seni bekliyor.
  • Sağlığa zararsız malzemeden üretilen ve mükemmel zamanlar geçirebilmen için tasarlanan Bruder Caterpillar Teleskopik Kepçeli İş Makinası 4 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımına uygundur.

Benzer Ürünler