5,0 (0)

Bruder MB Arocs Vinçli Şantiye Kamyonu

BRU/3651

  Tükendi!  

Çocuklara mükemmel bir şantiye deneyimi yaşatmak için birbirinden eğlenceli ve oldukça gerçekçi oyuncaklar tasarlayan Bruder’in oyuncakları oldukça heyecan verici!

  • Bruder MB Arocs Vinçli Şantiye Kamyonu dış aynalara, yüksek kalite polikarbonattan yapılan şeffaf ön camlara ve fonksiyonel direksiyona sahip.
  • Bruder MB Arocs Vinçli Şantiye Kamyonu’nun palet çatalı değiştirilebiliyor. 360° döndürülebilir iç içe ve her pozisyonda kilitlenebilen vinç koluna sahip olan kamyonun, aynı zamanda uzatılabilir ve katlanabilir destek ayakları bulunuyor. Üstelik daha birçok eğlenceli ve şaşırtıcı fonksiyonel özellik, keşfetmen için seni bekliyor.
  • Eğilebilir yükleme platformu şasisi ve sırt lastikleri ile tüm zorlu şartların üstesinden gelebilmek için tasarlanmış olan Bruder MB Arocs Vinçli Şantiye Kamyonu ile eğlenceye daha fazla yer açmaya hazır ol!
  • Sağlığa zararsız malzemeden üretilen ve mükemmel zamanlar geçirebilmen için tasarlanan Bruder MB Arocs Vinçli Şantiye Kamyonu 4 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımına uygundur.

Benzer Ürünler