5,0 (0)

Bruder John Deere 5115M Traktor 2106

BRU/2106

  Tükendi!  

Çocuklara mükemmel bir şantiye deneyimi yaşatmak için birbirinden eğlenceli ve oldukça gerçekçi oyuncaklar tasarlayan Bruder’in oyuncakları oldukça heyecan verici!

  • Gerçek modelin birebir kopyası olan 1:16 ölçekli Bruder John Deere 5115M Traktor 2106 katlanabilir dış aynalara, şeffaf ön camlara ve fonksiyonel direksiyona sahip.
  • Bruder John Deere 5115M Traktor 2106’nın tekerleklerini sağa sola çevirmek için direksiyonu kullanmak ve kapıların yanı sıra kaputu da açabiliyor olmak gerçekten de çok fazla heyecan verici. Üstelik daha birçok eğlenceli ve şaşırtıcı fonksiyonel özellik, keşfetmen için seni bekliyor.
  • Traktörüne yükünü yükle ve yoluna devam et. Eğer yük n ağır gelirse extradan satın alabileceğin tekerlekleri de takarak aracını çok daha güvenli hale getir. Üstelik oyun setinin koltuğu B World figürü için tasarlanmış.
  • Sağlığa zararsız malzemeden üretilen ve mükemmel zamanlar geçirebilmen için tasarlanan Bruder John Deere 5115M Traktor 2106 4 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımına uygundur.

Benzer Ürünler