5,0 (0)

Gelin Barbie

BRB/CFF37

  Tükendi!  

İster bir masal krallığında, bir şatoda, ister orman içerisindeki bir düzlükte, aile içinde yapılan küçük bir törenle olsun; her düğün muhteşemdir. Kızlar bu muhteşem Barbie Gelin bebekle kendi mutlu sonlarını canlandırsın. Bu özel güne uygun olarak giydirilmiş Barbie Gelin bebek, kendi mutlu sonunu yaşamaya hazır! Straplez korsajı ve yerlere kadar uzanan eteğiyle bu gelinlik klasik bir görünüme sahip; ancak üzerinde renkli dokunuşlar ve ışıltılı işlemeler var (tabi tüm bu ayrıntılar pembe renkte). Tüm bunlarla Barbie, muhteşem modern bir gelin görünümü elde etmiş! Boynuna özel gerdanlığını, başına tüllü bandını takın ve bu gelini hayatının en özel anına doğru uğurlayın! Gelin ve damat ""evet"" dedikten sonra gelin, eline sığan pembe çiçek buketini havaya, en iyi arkadaşlarına doğru fırlatsın. Sonra gelinin muhteşem yüzüğünü inceleyin ve masallara layık, büyülü güneş batımına doğru yola çıkın. Kızlar gördükleri muhteşem düğünleri canlandırmaya ve kendi maceralarını yaratmaya bayılacak. Gelinlikli ve aksesuarlı (duvaklı bir saç bandı, bir gerdanlık, ayakkabılar ve gelin çiçeği) Barbie bebek dahildir. Bebek tek başına ayakta duramaz. 3 yaş ve üzeri.

  • Bu modern görünümlü gelin bebekle gittiğiniz muhteşem düğünleri canlandırmak ve masallara layık maceralar yaratmak mümkün.
  • Bu özel güne uygun olarak giydirilmiş Barbie Gelin bebek, kendi mutlu sonunu yaşamaya hazır!
  • Barbie bebek, üzerinde pembe dokunuşlar ve yine pembe renkli süslemeler olan, klasik bir siluete sahip gelinliğiyle muhteşem bir modern gelin görünümü elde etmiş.
  • Bu göz kamaştırıcı gelinliği, özel gerdanlığı ve duvaklı saç bandı tamamlıyor.
  • Barbie bebeğin eline pembe gelin çiçeğini verin ve bu gelini hayatının en özel anına doğru uğurlayın!

Benzer Ürünler