5,0 (0)

Ayas Karakter Peluş Oyuncak 30 Cm

AYAS/21161


AYAS, ilkokul çağına gelmiş çocukların yeni kahramanı. Ayas da tıpkı Pepee gibi geleneklerine ve değerlerine bağlı bir çocuk. Her an sokaklardan birinde karşınıza çıkabilecek, bu topraklarda büyümüş, kısaca bu ülkenin çocuklarından biri… Meraklı, öğrenmeye hevesli, zeki, afacan ve neşeli.

Çizgi film karakteri Ayas’ın30 cm uzunluğundaki bu oyuncağı sağlıklı velboa kumaştan üretilmiştir. Ayas peluş oyuncağın içi silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır .

Ayas ’ın üzerindeki kıyafetler aksesuarlar oyuncağın üzerine dikilmiş ve çıkmamaktadır. Ürünün üzerinde kopabilecek ya da çocukların yutabileceği düğme vs. gibi herhangi küçük bir madde bulunmadığından, çocuklarınız Ayas ile güvenle oynayabilirler.

Ayas karakterinin detaylı hatlarına sahip olan bu oyuncağı makinede yıkamanız önerilmez. Aksi halde karakterin yapısında deformasyon oluşabilir. Oyuncağı yüzeyden temizleyabilirsiniz.

Ayas Peluş oyuncak lisanslı ve orijinal bir ürün olup, Avrupa norm ve standartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir..Pepee ürünleri satın alırken üzerinde bez etiket ve bandrol olmasına dikkat ediniz.

Ürün Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 11 cm x 11 cm x 30 cm


Benzer Ürünler