Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 5

FUN/22505-5

79,90 TL 69,90 TL
%13İndirimli
9 X 8,49 taksit seçenekleri ile
Yorum (0) | Yorum Yap

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

Fungus Amungus tehlikesi tüm dünyayı ele geçirmek üzere! Çünkü onlar kısa süre önce laboratuvardan kaçtı!

  • İstilayı sona erdirmek için acilen önlem almalısın. Bu çılgın mikroplar inanılmaz biçimde hızlı yayılıyor ve gereken müdahale için gecikirsen geri dönüşü mümkün olmayan şeyler yaşayabiliriz!
  • Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 5’in içindeki 1 tanesi gizli olmak üzere 5 farklı figür yer alıyor! Gizli ve sürpriz olan Fungus’u, paketi açmadan görmen mümkün değil! (Paketin içerisinde 1 tanesi sürpriz figür olmak üzere toplamda 5 adet Fungus bulunuyor.)
  • Çılgın laboratuvar kaçkınlarını sürprizleri bu kadarla sınırlı değil elbette! Paketi eline aldığında fotoğrafta görünenden daha farklı renkli Fungus’larla karşılaşırsan hiç şaşırma! Her şey yolunda meraklanma, bu sadece mikropların sana oynadığı küçük bir oyun! (Paket içerisindeki figürlerin modelleri aynıdır ancak bazıları farklı renklere sahiptir.)
  • Tehlikeli Fungus’ları hızlıca yakala ve zehirli haznenin içine koy! Şimdi onları yok etme zamanı! Sert hareketlerle haznenin içinde ezerek dünyayı mikroplardan kurtarmaya çalış! (Zehirli Hazne ayrı olarak satılmaktadır.) Unutma, bu çok zorlu bir görev! Çünkü mikroplar vıcık vıcık ve yumuşaklar! Üstelik onları istediğin kadar ez, hazneden çıktıklarında hiç ezilmemiş gibi oluyorlar!
  • İnsanların yer altında bir laboratuvarda yaptıkları bir deney esnasında türeyen ve laboratuvar ortamında maruz kaldıkları incelemelerden ve sürekli ezilip büzülmekten sıkıldıkları için laboratuvardan kaçan Fungus’lar 100’den fazla çeşide sahipler ve aklına gelen ya da gelmeyen her yerde başarılı bir şekilde gizlenebiliyorlar.
  • Yedi farklı tür mikrobun istilasından dünyamızı kurtarma görevi için hazırsan seni Fungus Amungus türleri ile tanıştıralım: Digital Foodie, Wild, Tropical, Body, Friendly ve Oozey Fungus Amungus! Fungus’ların hepsi ile başa çıkmak senin için oldukça zor olacak!
  • Dünyayı sarmaya çalışan bu sürü ile ancak sen ve senin gibi güçlü süper kahramanlar baş edebilir!
  • Tiksindirici ve yapış yapış mikropların en çok nelerden nefret ettiğini biliyor musun? Temizlik, çamaşır makinesi ve onları laboratuvardayken de imha etmek için tüm çabasını ortaya koyan Bio- Busters!
  • 4-9 yaş ve üzerindeki çocuklara uygun olarak tasarlanan Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 5 içeriğinde sağlığa zararlı maddeler ve gıda bulundurmamaktadır.