Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 3

FUN/22505-3

79,90 TL 69,90 TL
%13İndirimli
9 X 8,49 taksit seçenekleri ile
Yorum (0) | Yorum Yap

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

Fungus Amungus tüm dünyayı ele geçirmek için laboratuvardan kaçtı.

  • İstilaya durdurmazsan çok korkunç şeyler olabilir. Çünkü mikroplar göz açıp kapayınca kadar yayılabiliyorlar ve müdahale etmezsen tüm dünyaya hâkimiyet kurabilirler!
  • Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 3’ün içinde 1’i gizli toplamda 5 farklı figür yer alıyor! Gizli Fungus, paketin içinde saklanmış senin onu bulmanı bekliyor! (Paketin içerisinde 1 tanesi sürpriz figür olmak üzere toplamda 5 adet Fungus bulunuyor.)
  • Çılgın mikropların sürprizleri bu kadarla da sınırlı değil! Paket, eline ulaştığında fotoğrafta gördüğünden daha farklı renklere sahip Fungus’larla karşılaşman oldukça olası! Merak etme hiçbir sorun yok, bu yalnızca laboratuvar kaçkınlarının sana oynadığı bir oyundan ibaret! (Paket içerisindeki figürlerin modelleri aynıdır ancak bazıları farklı renklere sahiptir.)
  • Fungus’ları yakalamak için çok aceleci davran ve onları zehirli haznenin içinde sıkıştır! Şimdi de dünyayı onların istilasından kurtarma zamanı! Fungus’ları zehirli haznenin içinde sertçe ez! (Zehirli Hazne ayrı olarak satılmaktadır.) Görevin oldukça zorlu ve tehlikeli öyle değil mi? Çünkü mikroplar vıcık vıcık ve yumuşaklar ve bu yüzden onları yakalamak gerçekten de oldukça zor! Üstelik ezmek için ne yaparsan yap, hazneden çıktıklarında eski hallerine dönüşüyorlar!
  • İnsanlar tarafından yer altında bir laboratuvarda yapılan bir deneyde ansızını türeyen ve laboratuvarda üzerlerinde gerçekleştirilen incelemelerden ve sürekli ezilip, sağa sola çekilmekten sıkıldıkları için laboratuvardan kaçan Fungus’ların 100’den fazla çeşidi bulunuyor.. Onlarla dünyanı her yerinde karşılaşmamak için hiçbir sebep yok! Çünkü her biri çok başarılı bir şekilde gizlenebilme yeteneğine sahip…
  • Dünyayı yedi değişik türden mikrobun istilasından kurtarma görevi için hazırsan seni Fungus Amungus türleri ile tanıştırmamız gerekiyor: Foodie, Wild, Tropical, Digital, Body, Friendly ve Oozey Fungus Amungus! Fungus’larla uğraşmak gerçekten de çok yorucu!
  • Dünyayı ele geçirmek için tüm güçlerini ortaya koyan bu mikrop topluluğunu, sen ve senin gibi güçlü süper kahramanlardan başka kimse alt edemez!
  • Peki, yapış yapış ve tiksindirici mikropların en çok nelerden nefret ettiğini biliyor musun? Tahmin etmek çok da zor değil! Temizlik, çamaşır makinesi ve onları laboratuvarda oldukları zamanlarda bile yok etmeye uğraşan Bio- Busters!
  • Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 3 4-9 yaş ve üzerindeki çocuklar için üretilmiştir. Ürünlerin içeriğinde sağlığa zararlı maddeler ve gıda bulunmamaktadır.