Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 1

FUN/22505-1

79,90 TL 69,90 TL
%13İndirimli
9 X 8,49 taksit seçenekleri ile
Yorum (0) | Yorum Yap

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

Fungus Amungus’lar laboratuvardan kaçtı. Çılgın mikropların tüm derdi dünyayı ele geçirmek!

  • İstilaya durdurmak zorundayız! Fungus’lar çok hızlı yayılıyor ve elini çabuk tutmazsan tüm dünyaya hâkim olabilirler!
  • 5 Fungus Amungus figüründen oluşan Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 1’in içindeki figürlerden bir tanesi gizli ve onu ancak paketi açtığında görebilirsin. (Paketin içerisinde 1 tanesi sürpriz figür olmak üzere toplamda 5 adet Fungus bulunuyor.)
  • Çılgın Fungus’ları sürpriz yapmayı çok seviyor! Paketin sana ulaştığında fotoğrafta gördüğünden farklı renklere sahip Fungus’larla tanışman Fungus Amungus dünyasında son derece sıradan kabul edilen bir şey! Meraklanma, hiçbir sorun yok, bu yalnızca çılgın laboratuvar kaçkınlarının sana oynadığı küçücük bir oyun! (Paket içerisindeki figürlerin modelleri aynıdır ancak bazıları farklı renklere sahiptir.)
  • Eğer hızlı davranırsan Fungus’ları yakalayabilirsin! Onları yakaladığın anda hiç beklemeden zehirli haznenin içine koy, sıkıştır ve sert bir biçimde ez! (Zehirli Hazne ayrı olarak satılmaktadır.) Görevin çok tehlikeli ve bir o kadar da zor! Çünkü çok yumuşak ve vıcık vıcık mikropları yakalamak tahmin ettiğinden daha da zorlu olabilir! Üstelik onları zehirli haznede ne kadar yok etmeye çalışırsan çalış, hazneden dışarıya çıktıklarında eski haline geri dönüşüyorlar!
  • İnsanların yer altındaki laboratuvarda gizli incelemeler yapmaya çalıştıkları sırada üreyen ve laboratuvarda maruz kaldıkları işlemlerden ve hiç durmadan sağa sola çekilmekten, ezilip büzülmekten sıkıldıkları için ilk fırsatta laboratuvardan kaçan mikropların 7 türü ve 100’den fazla çeşidi bulunuyor! Üstelik onlarla hayatının her anından görebilmen de mümkün! Çünkü tüm Fungus Amungus’lar, çok başarılı bir şekilde gizlenebilme kabiliyetine sahip…
  • Dünyamızı mikrop istilasından kurtarman için seni Fungus Amungus türleri ile tanıştırmamız gerekiyor: Foodie, Tropical, Digital ve Oozey Wild, Body, Friendly Fungus Amungus! Fungus’lar senin için çok zorlu bir macera olacak!
  • Ancak sen ve senin gibi güçlü kahramanlar dünyayı Fungus Amunguslar’ın elinden kurtarabilir.
  • Süper yapışkan ve tiksinç bu mikropların en çok nelerden nefret ediyor hiç düşündün mü? Tabii ki de; temizlik, çamaşır makinesi ve onları laboratuvarda yaşadıkları dönemde bile imha etmek için çabalayan Bio- Busters!
  • 4-9 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için tasarlanan Fungus Amungus Seri 1 5’li Serum Paketi Model 1’nin içeriğinde sağlığa zararlı maddeler ve gıda bulunmamaktadır.