Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme


Thomas & Arkadaşları

Siz de Sodor Adası’nın 1 numaralı mavi buharlı treni Thomas ile yepyeni serüvenlere yolculuk edebilirsiniz. 6 numaralı yeşil tren Percy ile sakin bir yolculuk yapmak ya da 6 numaralı kırmızı tren James’e binerek seyahat keyfini yaşamak da tamamen sizin tercihinize bağlı. Thomas ve Arkadaşları’nın maceradan maceraya koşan oyuncaklarının reklamlarını incelemek için tıklayınız.


Thomas En İyi Arkadaşın!

Thomas ve Arkadaşları, çocuğunuza arkadaşlığın ne kadar güzel bir kavram olduğunu öğretmek için sabırsızlanıyor. Çocuğunuzla gerçek bir arkadaş olmak isteyen Thomas, maceraları ile tüm ilgiyi üzerine topluyor. Thomas'ın maceralarını izleyerek, okuyarak ve tabii ki de tren oyunları ile oynayarak kendi hikâyelerini yaratan çocuğunuz, aynı zamanda olaylar arasında neden sonuç ilişkisi kurmayı, etrafında olan bitene anlam verebilmeyi de öğrenecek.

Çocuğunuz hayal gücünü harekete geçiren Thomas trenleri ile oynarken, aynı zamanda yerde oturup oyuncağını incelelerken; parmak, el-göz koordinasyonu gibi ince motor becerileri gelişir. Çocukluğunu tren yolu üzerinde bir kasabada geçiren Thomas ve Arkadaşları'nın yaratıcısı Wilbert Vere Awdry'in, trenlerin çıkarttığı sesler ile aslında birbirleri ile konuştuklarını hayal etmesi ile 1900'lü yılların başında ortaya çıkan bu maceraya, zaman içinde Thomas ile yolcu vagonu Annie, Gordon ve Percy de katıldı. Birçok başarıya ve ödüle imza atan Thomas ve Arkadaşları, yaklaşık 1 asırdır çocukların en sevdiği arkadaşları olmaya devam ediyor…