Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

Şirinler Oyuncakları & TV Reklamları

Şirinler oyuncaklarına dair tv reklamlarını ve film fragmanlarını youtube sayfamızdan izleyebilirsiniz. Ayrıca Şirinler karakterlerine ait figür, peluş, kostüm ve tüm oyuncak çeşitlerine sitemizden erişebilirsiniz.


Şirinler Kayıp Köy Oyuncakları
ŞİRİNLER KAYIP KÖY

Şirinler, gizemli bir haritayı bulmak için yola çıktı!

Yepyeni bir serüvenin peşine düşen Şirinler'in elindeki harita aslında gizli bir köyün yerini işaret eder. Köyün güvenliği artık bu mavi yaratıkların elindedir ve onlar sadece üç elma kadar olan boyları ile benzersizi görülmemiş bir deneyimin yaşayacaklardır…

Güçlü Şirin, Şirine, Gözlüklü Şirin Ve Sakar Şirin esrarengiz ormanın derinliklerinde yolculuğa çıkarak köyü keşfe çıkarlar. Ancak kötü kalpli Gargamel yine iş başındadır. Gizemli haritadan haberi olan Gargamel gizli köyü bulmak üzere yola düşer. Bu köyü Gargamel'den önce bulmak ise artık Şirinler'in en büyük görevidir. Üstelik bu macera dolu yolculuk, Şirinler'in tarihin en büyük gizemini çözmesini de sağlayacaktır…

ŞİRİNLER'İN TARİHÇESİ

"Kim bilir? Siz de uslu birer çocuk olursanız, belki bir gün Şirinleri görebilirsiniz..." cümlesiyle başlayan Şirinler (Smurfs) çizgi filminin başındaki bu repliği hatırlamayanımız yoktur. Bizlerin bu kadar çok sevgisini kazanan bu serüvenin nerede nasıl başladığını sizin için araştırdık. Şirinler, Belçikalı çizer Pierre Culliford tarafından 1958 yılında ortaya çıkmış ve 1981 yılında ilk kez televizyonda çizgi film olarak gösterilmiştir. Türkiye'de de yıllarca yayında kalan çizgi dizi, tüm dünyada çok büyük bir kitleye kendini sevdirmiştir.

Şirinler, 2008 yılında 50. yılını kutlamış ve son yıllarda üst üste çekilen 3D animasyon sinema filmleriyle sevenlerini yeni nesillere de taşıyarak dünyanın en çok sevilen karakterleri arasına girmiştir. Bu durum dünya genelinde bütün oyuncak firmalarının ilgisini çekmiş ve her yer lisanslı Şirinler oyuncakları ile dolup taşmıştır. Tabi bunun yanında lisanslı peluş oyuncak, figür oyuncak, Mega Bloks legoları gibi daha birçok Şirinler oyuncakları üretilip satılmıştır. Tüm bu ürünleri Locopoco.com farkıyla inceleyebilir, uygun fiyat ve aynı gün kargo imkanı ile sahip olabilirsiniz. Şimdi birazda bu serüvenin kahramanlarını tanıyalım.


ŞİRİN BABA

Şirinler'in lideridir. Diğer şirinlerin aksine kırmızı kıyafetleriyle dikkat çeker. Sihir konusunda uzmandır.

ŞİRİNE

Köydeki ilk kız şirindir. Uzun, dalgalı ve sarı saçlara sahiptir. İlk olarak Gargamel tarafından Şirinler'i yok etmek amacıyla ortaya çıktı.

GÖZLÜKLÜ ŞİRİN

Şirinler içinde tek gözlüklü olanı. Kitap okur, kitap yazar ayrıca çok gevezedir. Şirin Babanın yardımcısıdır.

GARGAMEL

Şirinler'in baş düşmanı ve Şirinler'in varlığından haberdar olan tek kişidir. Amacı onları yakalayarak altına çevirmek ya da satmaktır.

USTA ŞİRİN

Köyün her konuda uzman dâhi Şirin'i. Yaptığı icatlar sayesinde Şirinler'in hayatını kolaylaştırır. Kulağının arkasında bir kalem takılıdır.

AŞÇI ŞİRİN

Köyün obur aşçısı çoğu zaman kendi yemeklerini kendi yer.

SÜSLÜ ŞİRİN

Kulak arkasında bir çiçek takılıdır. Elinde aynası eksik olmaz.

ŞAKACI ŞİRİN

Köyde herkese şaka yapan şirindir. Çoğu zaman diğer şirinlere bir hediye paketi verir ve bu paket her seferinde açan şirinin elinde patlar.

GÜÇLÜ ŞİRİN

Köyün en güçlüsüdür. Genellikle evinde ağırlık malzemeleri bulunur. Kolunda bir kalp dövmesi vardır. Şirine'ye aşıktır.

ÇİFTÇİ ŞİRİN

Köyün her konuda uzman dâhi Şirin'i. Yaptığı icatlar sayesinde Şirinler'in hayatını kolaylaştırır. Kulağının arkasında bir kalem takılıdır.