Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

Çok Satan Pepee OyuncaklarıPepee TV Reklamları

Pepee, Bebee, Şila ve tüm karakterlere siz de sahip olmak istersiniz öyle değil mi? Pepee karakterlerinin peluş oyuncakları, çantaları, kırtasiye ürünleri, yapbozları, parti malzemeleri ya da oyun ve aktivite setleri… Öne çıkan tüm oyuncak ve aksesuar çeşitlerine ait televizyon reklamlarını incelemek için tıklayınız.


Pepee Hakkında

Düşyeri'nin ilk çizgi filmi olan Pepee, 2009 yılında TRT Çocuk kanalında yayınlanmaya başlamıştır. Başlangıçta 3 ile 6 yaş arası çocuklar hedeflenmiş ama 7'den 70'e herkesin beğenisini kazanmıştır. Karakterimizi yakından tanıyalım; Pepee ve ailesi geniş çayırlar içerisindeki evlerinde yaşarlar. Okul arkadaşları ve hayvan dostları vardır. Kardeşi Bebee, teyzesinin çocukları Şila ve Eke en yakın arkadaşlarıdır.

Her bölümünde yeni bir eğitim dolu macera yaşatan Pepee çizgi filmi, çocukların ve ebeveynlerinin beğenisini çok kısa sürede kazanmış ve Türkiye'nin ilk markalaşan çizgi karakteri olmuştur. Çocuklar, ilk olarak 2011 yılının sonlarına doğru Necotoys oyuncak firmasının çıkarmış olduğu peluş oyuncaklar ile tanışmıştır. Neredeyse her çocuğun bir Pepee figürü olmuştur. İlk defa bir yerli karakter bu denli geniş bir oyuncak çeşidine sahip olmuş ve satış rekorları kırmıştır. Oyuncaktan tekstile, kırtasiyeden puzzle çeşitlerine ve daha birçok ürün grubunda Pepee ve ailesi hayat bulmuştur. Tüm bu ürün gruplarına Locopoco.com farkıyla uygun fiyat ve aynı gün kargo imkânı ile sahip olabilirsiniz.