Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

TV'de Gördüğünüz Reklamlar

Efsane gibi bir dönüş ile yeniden ortaya çıkan Ninja Kaplumbağalar'ın tüm maceralarına dâhil olmaya ne dersiniz? Ninja Kaplumbağalar'ın öne çıkan tüm oyuncak çeşitlerine ait televizyon reklamlarını incelemek için tıklayınız.Ninja Kaplumbağalar

New York'un eski parlak günleri Shredder ve başında olduğu Foot Clan örgütü nedeni ile geride kalmıştır. Şehrin siyasetinden emniyetine kadar hemen hemen tüm resmi kurumalarını eline geçiren Shredder ve örgütü, şehri istedikleri gibi yönetmekte kararlıdır. Splinter'ın uzun yıllardır yer altında eğitim verdiği Leonarda, Raphael, Michelangelo ve Donatello artık Shredder ile savaşmak için yeryüzüne çıkar hem de kimliklerini açığa çıkarma pahasına!


Sizin İçin Seçtiklerimiz


Bir döneme damgasını vuran Ninja Kaplumbağalar, geri döndü. Leonardo, Donatello, Michelangelo ve Raphael… Efsane çizgi filmin tüm kahramanları yepyeni araçları ve aksesuarları ile tüm meraklılarının karşısına yeniden çıkıyor.

İlk olarak 1984 yılında siyah-beyaz bir roman olarak ortaya çıkan Ninja Kaplumbağalar, Kevin Eastman ve Peter Laird adındaki iki arkadaşın beyin fırtınasının ürünleridir. Eastman ve Laird'ın beyin fırtınası sonucu ortaya çıkan hikâyenin içerisinde, uzaylı düşmanlar da vardır şehirdeki serseriler de. Bu kötü karakterlerin arasında en çok dikkat çeken karakter ise hiç şüphesiz ki; Shredder ve onun ortaklığını üstlenen ve ona tüm emirleri veren Beyin...

Ninja Kaplumbağalar'ın efsane olan filmleri, ustaları mutant fare 'Usta Splinter' ile birlikte kötülerin karşısında verdikleri savaşı ve bu sırada iyi birer Ninja olabilmek için aldıkları eğitimleri konu alır. Leonardo, Donatello, Michelangelo ve Raphael tam bir pizza düşkünüdür ve New York kanalizasyonunda yaşarlar. Her biri birbirinden farklı özelliklere sahip olan Ninja Kaplumbağalar'ın takım lideri Leonardo'dur ve mavi bandana takar. Onun isminin esin kaynağı Leonardo Da Vinci'dir. Takımın en sinirli ve kötü çocuğu ise kırmızı bandana takan Raphael'dir ve çılgın ve saldırgan tavırlar sergiler. Michelangelo ise takımın büyümeyen çocuğu gibidir ve sürekli haylazlık yapar, ayrıca takımın en obur kaplumbağası da odur. Michelangelo'nun bandana rengi turuncudur. Donatello, Ninja Kaplumbağalar'ın içinde bilim ile uğraşan tek kaplumbağadır ve şiddete neredeyse hiç başvurmaz, her şeyi iyilik ile halletmeye çalışır.

Dünya çapında üne sahip olan Ninja Kaplumbağalar'ın serüvenleri tam da kaldığı yerden devam ediyor. Yalnız tek bir farkla: Artık heyecan ve aksiyon daha da doruklara çıkıyor! Bu heyecan ve aksiyon dolu maceraya siz de kaplumbağaların birbirinden keyifli oyun setleri, yepyeni figür oyuncakları ile katılabilir, Ninja Kaplumbağa Kostümleri'ne ve aksesuarlarına Locopoco.com ayrıcalığı ile sahip olarak kötülere karşı yapılan bu savaşa dâhil olabilirsiniz.