Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme


Monster High TV Reklamları

Monster High'ın tüm Acayip'lerine siz de sahip olmak istersiniz öyle değil mi? Bu acayip okulun çantası, model bebekleri, kostüm ve aksesuarları, yapbozları, parti malzemeleri ya da oyun ve aktivite setleri… Acayipler'in öne çıkan tüm oyuncak ve aksesuar çeşitlerine ait televizyon reklamlarını incelemek için tıklayınız.


Yeni Gelen Monster High Ürünleri
 • LAGOONA BLUE

  Lagoona Blue, deniz canavarının kızıdır ve 15 yaşındadır. Tam bir deniz aşığı olan bu acayip, en çok okyanus mavisi rengini sever ve okyanusu çöplük gibi kullananlardan ve çevreyi kirletenlerden nefret eder. Lagoona'nın, Neptuna adında bir piranası vardır ve onu okula sokmak için gizlice akvaryum çantası ile sınıfa sokar.

  En çok okyanus bilimi dersini sever ve jeolojiden hoşlanmaz. Okyanus mavisi saçları ve mavi ten rengine sahip olan Lagoona'nın saçları okul havuzunun klorundan dolayı sarı olmuştur. Kibar ve iyi niyetlidir, bu nedenle de bencilliği ile tanınan Cleo de Nile de dahi herkesle iyi anlaşır.

 • CLAWDEEN WOLF

  Draculaura ve Frankie Stein'in en yakın arkadaşı olan Clawdeen Wolf, kurt adam ve kurt kadının kızıdır. Kendine olan güveni ile tanınan Clawdeen, mantıklı bir moda ikonudur. 15 yaşında olan Clawdeen, gelecekte bir moda tasarımcısı olmayı hayal eder. Hem ailesine hem de arkadaşlarına olan bağlılığı ile dikkat çeken bu moda ikonu söz konusu Draculaura ve küçük kız kardeşi Howleen Wolf olduğunda daha da korumacı bir tavır sergiler.

  Kabarık tüylü ve çok tatlı Crescent adında bir kedisi olan Clawdeen, az pişmiş biftek sever ve kardeşleri ile aynı okulda olmaktan nefret eder.

 • CLEO DE NİLE

  Mumya'nın kızı olan ve ortalama 5843 yaşında olan Cleo De Nile, okulda kendini beğenmişliği ile tanınır. Kendini beğenmişliğinin ve Monster High öğrencilerine hükmetmeye çalışmasının en önemli nedeni, onun Mısır kraliyet ailesinden geliyor olmasından kaynaklanır.

  En sevdiği renk altın sarısı olan ve üzümü çok seven Cleo, mumya olmasına rağmen karanlıktan çok korkar. En yakın arkadaşı Ghoulia Yelps azılı düşmanları ise Clawdeen Wolf ve Melody Carver'dır. Evcil hayvan olarak Hissette adında bir kobra yılanı besler ve bu yılan, okulun en çılgın acayip çocuğu olan erkek arkadaşı Deuce Gorgon'un annesinin ilk saç telidir.

 • DRACULAURA

  Monster High'ın acayip kızlarından bir tanesi olan Draculaura, Dracula'nın kızıdır. İçi dışı bir olan ve acayip tatlı bir vampir olan Draculaura, bilinen vampirlerin aksine vejetaryendir ve kan gördüğü anda bayılır. Dedikodu yapmayı çok seven Draculaura, tam bir acayipler modası tutkunudur ve arkadaşlarına özellikle de erkek arkadaşı Clawd Wolf ile vakit geçirmeyi çok sever. En yakın arkadaşı erkek arkadaşı Clawd'ın kardeşi Clawdeen Wolf'tur. Count Fabulous evcil bir yarasası vardır.

 • FRANKİE STEİN

  Monster High hikâyelerini dinlerken genelde onun sesinden duyduğumuzu biliyor muydunuz? Frankenstein'ın kızı olan Frankie Stein, acayiplerle dolu Monster High okulunun tatlı ve masum kızıdır. 15 günlük olan ve dolayısıyla da okul hakkında çok az bilgiye sahip olan Frankie, acayip dünyasında işlerin nasıl ilerlediğini de pek fazla bilmiyor. Herkesle arkadaş olmak isteyen Frankie'nin en yakın arkadaşları, Draculaura, Clawdeen Wolf ve Jackson Jekyll'dır. Henüz 15 günlük olduğu için en sevdiği yemeği seçmeden önce hepsini denemek istiyor. En sevdiği ders tarih, en sevmediği ders ise saçları ıslandığı ve elektrik verdiği için yüzme derslerini sevmiyor. Watzit adında tüm hayvanların karışımı olan ve daha çok köpeğe benzeyen bir evcil hayvanı vardır.

 • GHOULİA YELPS

  Acayip yılına göre 16 yaşında olan Ghoulia Yelps, her işini planlı olarak yapar ve son dakika plan değişikliklerinden hiç hoşlanmaz. Bir zombinin kızı olan Ghoulia, yavaş yürür ve mimiklerini kullanmakta zorlanır. Zombice konuşan Ghoulia, her zamana yanında kitap taşır ve okumaktan asla vazgeçmez. Beyaz kemik gözlüğü ile okul ün salan Ghoulia, her yemeği yer, özelliklede abur cubur yemeye bayılır ve sevmediği ders yoktur. Ancak zombice bilmeyenleri sevdiği söylenemez.

  Sir Hoots A Lot adında bir baykuşu olan bu acayip zombi kız en çok kırmızı rengi sever ve en yakın arkadaşı da Cleo de Nile'dır.


Monster High Hakkında

Siz de Monster High serüvenine yeni katılanlardansanız ve bu enteresan okul hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz, doğru yerdesiniz! Hepimizin bildiği okullardan hiçbirine benzemeyen Monster High'da, Acayip Ev Ekonomisi, Çılgın Bilim ya da Acayip Beden Eğitimi dersleri veriliyor. Ne kadar da şaşırtıcı öyle değil mi?

Fakat bu okulu, diğer okullardan ayıran özelliği dersleri değil! Birbirinden çılgın ve havalı öğrencileri… Okulda çok fazla birbirinden farklı öğrenci var ve her biri de bu okulun ruhuna, adeta can katıyor. Monster High vampirler, deniz canavarları, kurt adamlar, hayaletler, zombiler ve daha fazlası. Bu enteresan okulun kapıları her türden gelen öğrenciye sonuna kadar açık…

Birçok acayip öğrencisi bulunan Monster High'da öne çıkan 6 ismi bilmeyen kız yoktur sanırım. Ama yine de hatırlatmakta fayda var: Frankie Stein, Dracula, Clawdeen Wolf, Cleo de Nile, Ghoulia Yelps ve Lagoona Blue… Birbirinden acayip bu kızların kostümleri, oyuncak bebekleri, yapbozları ve oyun setleri ile Acayip Dünyası'na girebilecek çantaları, kalem kutuları ile kendi okulunu Monster High'a dönüştürebilecek ve parti malzemelerini kullanarak tüm arkadaşlarını şaşkınlığa uğratabileceksin…

Akılları zorlayacak kadar karma yapıda bulunan bu okulun öğrencilerin hepsi, sahip oldukları birbirinden ilginç özelliklerini çok seviyorlar ve bir insanı özel kılan şeyin, aslında acayip özellikleri olduğunu savunuyorlar. Sizce de haklı değiller mi? Tıpkı okulun sloganda olduğu gibi: Kendin Ol, Eşsiz Ol, Acayip Ol - Monster High