Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

Fiyat

Kostümler
Bazen bir süper kahramana, bir prensese hatta bir canavara dönüşebilsek hayat daha heyecan verici olmaz mıydı? Çocuklar artık hayallerindeki kostüm ve aksesuar sayesinde istediği kılığa girebilecek. Tıpkı masallardaki gibi... Dilediğimiz zaman hayran olduğumuz film karakterine bürünerek eğlenceli maceralara koşsak, dilediğimiz zaman da sıradan yaşantımıza dönüversek mesela... Locopoco.com 'dayüzlerce çeşit yetişkin, çocuk ve bebek kostümleri, maske, peruk ve kostüm aksesuarları ile yaşantımızı renklendirmek artık mümkün! Dünyaca ünlü kostüm markalarının yetişkin, çocuk ve bebeklere göre, kaliteli malzemeden üretilmiş, özel tasarımlı ve karakter lisanslı kostüm, maske ve aksesuarları, heyecan verici kostüm balolarına ve oyunlara kapı aralayacak.

 


Maske, Peruk ve Aksesuarlar
Süper kahramanlar, prensesler, star wars kahramanları, hello kitty, şirinler ve daha bir çok lisanslı maskeler, peruklar ve parti aksesuarları Locopoco.com farklıyla sizinle. Dünyaca ünlü Rubies markasının lisanslı çocuk parti peruk ve maskeleri en kaliteli malzemeden yapılmışdır. Kostüm ,Maske, Peruk ,Aksesuar dünyası siz süper kahramanlarla, prenseslerle buluşuyor ve kostüm aksesuarları, maskeler Locopoco.com üzerinde avantajlı fiyatlarla satılıyor. Farklı bir karaktere mi bürünmek istiyorsunuz? kostüm partisi vermek mi istiyorsunuz? Çocuk dans kostümü seçimi mi yapmak istiyorsunuz? Tam yerindesiniz. Erkek çocuk kostümleri, kız çocuk kostümleri Locopoco.com ile aynı gün kargo, üstelik 75 TL üzeri kostümler ücretsiz kargo. Kostümünü seç ve partinin yıldızı sen ol. En güzel çocuk kostümleri seninle!


Markalar
Batman
Bratz
Evrensel Oyuncak
Giochi Preziosi

Çocuklar ve Yetişkinler İçin En İyi Kostümler

Çocuk kostümleri özellikle son yılların en popüler oyun ve eğlence aksesuarları arasındalar. Doğum günleri, özel günler, parti ve etkinlikler için çocuk kostümleri ve yetişkin kostümleri artık sıklıkla aranan ürünler arasında yer alıyor.

Çocuk kostümleri ve yetişkin kostümleri sayesinde her yaşta istediğimiz süper kahramana, prenseslere ve canavarlara dönüşebiliyor, partilerde ve etkinliklerde daha da keyifli zaman geçirebiliyoruz.

Locopoco.com'da bebek kostümleri, kız çocuk kostümleri, erkek çocuk kostümleri ve yetişkin kostümleri için binlerce seçenek mevcut. Bu orijinal ve lisanslı kostümlerin içerisinden erkek çocuklar en sevdikleri süper kahramanlar olan Superman, Batman, Transformers gibi kahramanların kıyafetlerine bürünebilir; kız çocuklar en sevdikleri Disney Prenses'lerine dönüşebilirler. Anne, babalar bebeklerini sevimli kostümler ile süsleyip harika anılar yaratabilirler.

Sadece çocuklar değil yetişkinler de kendilerine özel kostüm seçenekleri ile hayal dünyalarını gerçeğe dönüştürebilirler. Star Wars kostümleri, Iron Man kostümleri ya da bayanlara özel Supergirl kostümleri ile yetişkinler, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirler.

Tüm çocuk kostümlerini ve yetişkin kostümlerini daha da gerçekçi bir hale getirmek için çeşitli kostüm aksesuarları, maske ve peruklar da Locopoco.com'da yer alan ürünler arasında.

Tüm kostüm modellerini tek tıkla Locopoco.com'da zahmetsizce görebilir, 100 TL üzeri kargo bedava fırsatı ile güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.