Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

Kostüm ve Doğum Günü

Kostüm ve Doğum Günü Hakkında

Doğum günlerinin hayatlarımızdaki yeri yadsınamaz. Özellikle çocuklar için doğum günleri hayatlarının en güzel günleri olarak hafızalarında kalır. Çünkü doğum günlerinde hediyeler alırlar, evleri doğum günlerini kutlamak üzere özel olarak süslenir ve arkadaşlarıyla bir araya gelip oyunlar oynayarak keyifli vakit geçirirler.

Anne babalar için özellikle çocuklarının birinci yaş günleri özeldir. Kutlamanın yapılacağı ortam birinci yaşa özel pasta mumu, balonlar, kaynana dili, kağıt peçete, bardak ve parti setleri ile süslenerek unutulmaz anılar yaratılır.

Küçük çocuğunuzun daha da keyifli vakit geçirmesi ve bugünü onun için daha da unutulmaz kılabilmeniz için yapabileceğiniz bir diğer şey ise onu sevimli bir kostümle süslemektir. Bebeğinize sevimli bir tavşan kostümü giydirebilir, kız çocuğunuzu kendi zevkine göre istediği Disney karakterinin balerin kostümü ile süsleyebilir, erkek çocuğunuzun en sevdiği süper kahramana dönüştüğünde yaşadığı mutluluğu izleyebilirsiniz.

Şimdi çocuğunuzun bu özel gününe hazırlanırken ihtiyaç duyduğunuz her şeyi Locopoco.com'da bulabilirsiniz. Özel kostümler, pasta mumları, balonlar ve doğum günlerine özel tüm süsleme aksesuarları Locopoco.com'da uygun fiyat seçeneği, aynı gün kargo ve 100 TL üzeri ücretsiz kargo fırsatı ile sizleri bekliyor.