Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

Köstebekgiller 2
Gölge'nin Tılsımı

2015 yılında gişe rekorları kıran Köstebekgiller: Perili Orman filminin devamı olan, Köstebekgiller 2: Gölge'nin Tılsımı vizyona girdi. Film, Köstan Amca'nın peşinden giden Gölge ve Şahane'nin macera dolu yolculuğunu anlatılıyor. Filmin fragmanını izleyebilir ve karaktere ait puzzle, peluş ve oyuncak çeşitlerine ulaşabilirsiniz.


KİM BU KÖSTEBEKGİLLER

Arzum Film Animasyon tarafından 2010 yılının ortalarında TRT Çocuk için hazırlanan, macera ve heyecan dolu çizgi dizinin sevimli kahramanları Köstebekgiller. Bu sevimli köstebek ailesinin hayatı, yollarının Pelin ve Caner ile kesişmesiyle büyülü bir serüvene dönüşüyor. Mistik köstebek diyarı Köstebekya ya ulaşmaya çalışan kahramanlarımız, yolculukları sırasında karşılaştıkları tüm zorlukların üstesinden gelmeye çalışırken bir yandan da dostluğun, doğa sevgisinin, dayanışmanın ve aile bağlarının anlamını yeniden keşfediyorlar. Locopoco.com'da Köstebekgiller Oyuncaklarının yanı sıra, Köstebekgiller Peluşları, Köstebekgiller Yazı Tahtaları, Köstebekgiller Puzzle seçenekleri ile Köstebekgiller Kumbaralarını bulabilirsiniz. Ve şimdi bu Köstebekgiller ailesini beraber tanıyalım.

SÜSLÜ

Köstebek ailesinin sevimli, güzel, neşeli ve kibarcık kızı. Kardeşi Boyo ile bir türlü anlaşamazlar ama yine de birbirlerini çok severler.

BOYO

Köstebek ailesinin çılgın, deli dolu, biraz şaşkın ve hiperaktif çocuğu. Büyüyünce şarkıcı olmak en büyük hayalidir.

KÖSTEBAN

Yakışıklı, karizmatik bir pilot köstebek. Hafızasını yitirdiği için şimdilik şaşkın, mutlu, şarkı söylemeyi seven, aklı beş karış havada bir tip.

BEBİ

Köstebek ailesinin henüz yeni doğmuş, daha emekleyen, emzikli bebeği. Çok yaramaz, bir o kadar da sevimli. Kazmayı çok seviyor.

ANNE

Bütün aileyi çekip çeviren, yetenekli, becerikli, candan, sevgi dolu tipik bir anne.

BABA

Köstebekgillerin aile reisi. Eğlenceli, komik ve biraz saf biri. Karısına ve çocuklarına çok bağlı.

DEDE

Köstebek ailesinin en büyüğü. Emekli olmuş, bu yüzden vaktinin çoğunu evde uyuyarak, çocuklara masal anlatarak ve kitap okuyarak geçiriyor.

KÖSTAN AMCA

Oldukça yaşlı bir köstebektir. Fakat yaşına rağmen dinç, atak ve çeviktir. Kararlı, savaşçı ve akıllıdır.