Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

İlk Kitabım
Eğitici Kitaplar

Kitap okuma alışkanlığı çocuklarımıza küçük yaşta edindirmemiz gereken en önemli alışkanlıklardan biridir. Burada en büyük rol ebeveynlere düşer. Çocuğunuzun ilgi alanları ve zevklerine göre alacağınız eğitici kitaplar onun keyifli vakit geçirmesine yarayacağı gibi kitapları sevmesini sağlayıp, kitap okuma alışkanlığı kazandıracaktır. Bununla birlikte kitabı ebeveyn çocuğa okuduğunda aralarındaki bağ da kuvvetlenecektir.

Kitap okuma alışkanlığı aynı zamanda çocuğun kelime haznesini genişletecek ve hayal gücünü geliştirecektir. Kitap okuma alışkanlığı olan çocuk, kendini daha rahat ifade edecektir. Burada önemli olan hususlardan biri de çocuğunuzun yaşına uygun olan kitabı seçmektir. İlk etapta alacağınız resimli ya da oyunlardan oluşan eğitici bir kitap çocuğunuzun kitap okuma aktivitesinden zevk almasını ve okuma yazmayı öğrendiği dönemde kendiliğinden kitap okuma isteği kazanmasını sağlayacaktır. İlerleyen dönemlerde çocuk büyüdükçe daha kapsamlı çocuk kitapları tercih edilebilir.

Locopoco'da yer alan eğitici kitaplar çocuğunuzun ilk kitabı olmak için idealdir. Bu kitaplar sayesinde çocuk eğlenirken öğrenir, bir yandan oyunlar oynarken bir yandan da zihinsel olarak gelişir. Locopoco.com'da tüm eğitici kitaplar uygun fiyat avantajı, aynı gün kargo ve 100 TL üzeri ücretsiz kargo seçeneği ile sizleri bekliyor.