sayfayi yazdir

Maket + Puzzle = 3 Boyutlu Puzzle


Puzzle keyfini bilenler bilir. Günlerce hatta saatlerce emek vererek meydana getirilen resimler adeta yıllarca sergilenecek bir sanat eseri değerindedir. Şimdi puzzle resimlerinin üç boyutlularıyla bu zevk bambaşka bir hal aldı. Öyle ki maket yapmak ile puzzle yapmak arasında bir eğlence olan 3 boyutlu puzzleler, tamamlandıklarında seyrine doyulmaz bir manzaranın minyatürü oluveriyorlar.

Dünyaca ünlü eserlerin ve kahramanların 3D puzzlerını yapmak ve sergilemek bambaşka bir keyif yaşatıyor. Üstelik birbirine geçirilen parçaları sayesinde, bu puzzleleri nasıl yapıştıracağım diye kaygılanmanıza da gerek hiç yok. 3 boyutlu puzzle, yetişkinlere ve çocuklara göre tasarlanmış parça ve sayıları sayesinde her yaştan puzzlesevere mükemmel bir puzzle deneyimi yaşatıyor.

Puzzle yapmanın konsantre olmaya, gündelik sıkıntılardan uzaklaşarak sakinleşmeye ve hızlı düşünmeye yaradığını; maket yapmanın da bunlarla birlikte el becerilerini geliştirdi kanıtlanmış bir gerçekliktir. Dolayısıyla 3 boyutlu puzzle yapmanın hem yetişkinler hem de çocuklar için eğlenceli olduğu kadar yararlı da bir etkinlik olduğunu söylemek mümkündür.

Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.