sayfayi yazdir

Lego Hayranlarına Müjde! Legoland Açıldı


Oyuncaklardan kurulmuş oyun gibi bir yaşam alanı ne kadar güzel olurdu değil mi? Hatta o yaşam alanlarında bizler de birer süper kahramana dönüşmüş olmaz mıyız? Söylediklerimiz kulağa fantazi gibi geliyorsa yanılıyorsunuz. Zira Kaliforniya'nın Carlsbad şehrinde tam da bahsettiğimiz gibi bir otel açıldı. Adı da Legoland.

Legodan yapılma otel Legoland, tamamen legodan inşa edilmiş üç farklı tarzda tam 250 odadan oluşuyor. Kraliyet, macera ve korsan konseptli odalarda insan kendisini düşününce hakikaten bir masalın içindeymiş gibi hissediyor. Üstelik Lego otelin yalnızca odaları değil, dış tasarımından tutun da koridorlarına kadar her yeri insanı legonun rengarenk ve muhteşem dünyasına çekip alıverecekmiş gibi görünüyor.

Her odasında koskocaman bir kova Lego da bulunan Lego otelde, oyuncaklar dünyasında bir tatil geçirmek gerçekten heyecan verici olsa gerek. Lego tutkunu olan genç yaşlı çoluk çocuk herkesin gönlünü fethedecek cinsten görünen Legoland Otel, tahmin ediyoruz ki, çocuklarıyla neşeli bir tatil planlayanların ya da oyuncak tutkunu gezginlerin unutamayacakları bir otel. Öyle ki yalnızca fotoğraflarına bakıp hayal kurmak bile oldukça eğlenceli. İçindeki çocuğu öldürmemiş Lego tutkunu gezginlere bizden söylemesi.

Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.