sayfayi yazdir

1. Yaş Doğum Gününde Ne Tür Hediyeler Alınır?

Çocuklarınızın hayatının ilk doğum günü olan 1 yaş doğum günü hem sizin için hem de onlar için çok önemlidir. Bu yüzden bu doğum gününde alınacak hediyeler de çok değerli ve özel olmalıdır. Çocuğunuzun artık dışarıda olan biteni net olarak algıladığı ve eşlik etmeye başladığı 1. yaşa özel hediyelerin de çocukların bu gelişimini desteklemesi gerekmektedir.

Geometrik Şekiller

Çevresindeki objeleri tanımaya başlayan çocukların zeka gelişiminde etkili eğitici oyuncaklar almak başarılı bir seçim olacaktır. Çocuklar geometrik şekillerle birbiriyle aynı ya da benzer şekilleri algılayarak, gerekli eşleştirmeleri yapabilir. Böylece benzer kavram ve şekilleri öğrenirken aynı anda eğlenceli vakit geçirebilir.

Denge Oyunları

Denge Oyunları
Çocukların mantığını geliştiren bu tarz oyunlarla çocukların bloklarla belli bir denge sistemi yaratması sağlanır. Böylece çocuklar ağırlık ve büyüklük kavramlarını öğrenebilir. Dengeli bir sistem yaratmaya çalıştığı bu tarz oyuncaklar farkında olmadan onun birçok kavramı öğrenmesini sağlar.

Oyuncak Bebekler ve Arabalar

Hareketli ve sesli oyuncak bebekler ve arabalar 1 yaş çocuklarının dikkatini çekecek keyifli oyuncaklardandır. Özellikle bu yaşlarda harekete ve sese çok duyarlı olan çocuklar için oyuncak araba ve bunun gibi hareketli birçok oyuncak önerilmektedir.

Müzikli ve Sesli Oyuncaklar

Çocuklar hangi yaşta olursa olsun sesli ve hareketli oyuncaklara büyük ilgi duyarlar. Özellikle farklı sesler çıkaran ya da şarkılar söyleyen oyuncaklar her zaman favorileri olmuştur. Duyduğu seslere eşlik etmek isteyen ve yeni sesler üretme çabasında olan 1 yaş çocukları için alınabilecek en iyi hediyelerden biri de kuşkusuz sesli ya da müzikli oyuncaklardır.

Kostümler

Bebek Kostümleri
1 yaşını dolduran çocuğunuza unutulmaz bir doğum günü yaşatmak için olmazsa olmaz hediyelerden biri de kuşkusuz 1 yaş kostümüdür. Birbirinden güzel ve farklı kostümlerle çocuğunuz günün yıldızı olacak ve size de bu unutulmaz günü fotoğraflamak düşecek. Yıllar sonra çocuğunuz büyüdüğünde beraber bu fotoğraflara bakarak çok eğleneceksiniz. Birbirinden güzel ve eğlenceli hayvan kostümleri ya da çizgi film karakterleri kostümleriyle çocuğunuz 1 yaş doğum gününe damgasını vuracak.

Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.