Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

Bebek ve Okul Öncesi

Çocuk gelişiminde Bebek ve Okul Öncesi diye tabir edilen dönem, çocuğun karakterinin şekillenmesinde ve kendi becerilerinin farkına varmasında en önemli dönemdir. Bebeklik dönemi olarak bilinen 0-3 yaş döneminde çocuğunuz ilk önce ebeveynlerini ve dış dünyayı tanır. Emeklemeye ve yavaş yavaş konuşmaya başladığı noktada ise kendini ifade etmeyi, isteklerini belirtmeyi öğrenir. Bu dönemde 0-3 yaş oyuncakları çocuğun öğrenmeye başlamasında önemli bir rol oynar.

Bebekler için doğduklarından itibaren uygun olan bazı oyuncaklar vardır. Bunlara örnek olarak uyku arkadaşları, dönenceler ve ana kucağı verilebilir. Bebekler biraz büyümeye başladıklarından itibaren dişlik ve çıngıraklar, emekleme arkadaşları ve banyo oyuncakları da bu kapsam içerisine girer. Bu bebek oyuncaklarında özellikle tüm ebeveynlerin en çok güvendikleri markalardan biri olan Fisher Price markası ön plana çıkmaktadır.

1 yaşından itibaren bebekler büyük parçalı lego ve bloklarla, ahşap oyuncaklarla ve tahta oyuncaklarla oynayabilir. Bu eğitici oyuncaklar bebeğin el ve göz koordinasyonunu geliştirecektir. Çocuğun yaşı geliştikçe alınacak ilk kitabım kapsamındaki eğitici kitaplar, ilk arabam, ilk bebeğim gibi oyuncaklar, basit yapboz ve puzzlelar, çocuğun hem eğlenceli vakit geçirmesine hem de keşif yapmasına ve öğrenmesine yardımcı olacaktır.

Locopoco çocuğunuzun oyuncaklarla oynamaya başlamasından itibaren tüm ihtiyaçlarını karşılamanız için sizinle. Geniş seçenek yelpazesiyle tüm bebek oyuncakları ve eğitici oyuncaklar güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için uygun fiyat ve tüm kartlara taksit olanağı ile Locopoco.com'da sizleri bekliyor. Aynı gün kargo fırsatı olan Locopoco alışverişlerinizde kapıda ödeme seçeneği de mevcuttur.